Webo :.: Main page
rus по русски eng in english
Webo :.: Main page
Послуги Портфоліо Продукти Замовлення Контакти
Про компанію

Про компанію

Компанія організована на початку 2002 року. Розроблювачі компанії працюють у сфері IT технологій з 1998 року. У плині 4 років, що передували створенню компанії, наші ведучі розроблювачі брали безпосередню участь у проектуванні, розробці й оформленні ведучих українських web-ресурсів, створенні web-орієнтованого програмного забезпечення, а також у проведенні рекламних компаній.

За минулі 2 роки було реалізовано більше 40 різних проектів, частину з яких Ви можете подивитися в портфоліо.

Основною спеціалізацією нашої компанії є розробка Інтернет додатків, сайтів, інтранет систем. Крім цього ми займаємося просуванням готових ресурсів в Інтернеті за допомогою різних методів: рекламні кампанії, залучення користувачів з пошукових машин, реєстрація в каталогах і т.д.

Наші розроблювачі є випускниками ведучих українських вузів (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка і Національний Технічний Університет України КПІ) і мають дипломи магістрів і спеціалістів.

У нашій команді працює п'ять постійних співробітників і більше десяти працівників, яких ми залучаємо до тих чи інших проектів.

Партнерство

Ми завжди зацікавлені у взаємовигідному співробітництві. Відкритість і довіра - основні наші принципи для партнерських відносин.

Детальніше

Партнери

Fabrica
Jam Computers
STN Consultants

Клієнти компанії

Клієнти компанії - це наша гордість. На основі довгострокових відносин ми домоглися довіри у відомих компаній. Створюючи проекти для наших клієнтів, ми намагаємося підбирати оптимальні рішення, щоб у майбутньому наше співробітництво продовжувалося.


Продукти компанії Webo

Портфоліо

   
Український Тиждень
   
Akt Studio
   
Innovations
   
LPG - скраплений газ
   
COSMO
Заказать сайт

Оформити замовлення на створення безкоштовної комерційної пропозиції

Копирайт
© Webo 2002-2024
info@webo.com.ua
165068590 Webo
+380(66) 704-0539;  +380(67) 505-1790;  +380(44) (+380 44) 206-32-33