Webo :.: Main page
rus по русски eng in english
Webo :.: Main page
Про компанію Послуги Продукти Замовлення Контакти
Портфоліо

Ua-Foto.com

Сайт створений за замовленням фірми "Вектор Трейд ДО", що більш 7 років є одним з найбільших імпортерів ведучих світових виробників фототехніки на Україні.
Ресурс орієнтований насамперед як електронний магазин, ціль якого полягає в тому, щоб надати як можна більший асортимент товару і забезпечити клієнтам найкращий сервіс. Проста у використанні й одночасно могутня по своїх можливостях система електронної комерції дозволяє швидко знаходити потрібний користувачеві товар, порівнювати характеристики двох і більш товарів у тому самому вікні, вибирати зручний для користувача спосіб доставки замовленого товару.
Електронний магазин "Ua-Foto.com" має чітку і зрозумілу структуру розділів і підрозділів. У кожнім розділі магазина користувачеві доступна система розширеного пошуку. Користувач має можливість шукати товар по фірмах-виробниках, одночасно вибирати цікавлячу цінову категорію шуканого товару, шукати товар за назвою, по частині назви і т.д.
Крім комерційних розділів , сайт складається з інформаційно-розважальних сервісів,
велике число яких присвячено мистецтву фотографії - розділи "Статті", "Новини ("Новини Фотосвіту)", "Фотошкола", "Термінологія", "Корисні посилання ".
Також на ресурсі працює зручний форум, проводяться опитування.
Реалізовано і систему реєстрації користувачів порталу, з наступним розсиланням різного роду інформації на їхні електронні адреси: новини , умови акцій, інформація про відновлення асортименту порталу і т.д.
Усе керування контентом на ресурсі здійснюється за допомогою системи "Webo CMS".


 ua-foto.com   
   Продукти компанії Webo

Портфоліо

   
ТелеКритика
   
Svitmedia
   
Diawest
   
Український Тиждень
   
"Радіо Київ"
Продукти компанії Webo

Продукти компанії Webo

Webo CMS
Ведучий продукт компанії. Призначений для комплексного створення і керування web ресурсами. Має великий набір готових модулів, що покривають основні потреби більшості типів сайтів.
Webo NMaker
Nmaker - інформаційна система для теле та радіо компаній, призначена для автоматизації процесу підготовки випусків новин.
Webo BN
Webo Banner network являє собою банерну систему з розширеними можливостями
Webo Eproject
Система керування проектами. Має функції системи керування персоналом і контролем за реалізацією проектів.
Заказать сайт

Оформити замовлення на створення безкоштовної комерційної пропозиції

Копирайт
© Webo 2002-2024
info@webo.com.ua
165068590 Webo
+380(66) 704-0539;  +380(67) 505-1790;  +380(44) (+380 44) 206-32-33