Webo :.: Main page
ukr українською eng in english
Webo :.: Main page
О компании Услуги Продукты Заявки Контакты
Портфолио

Світ гнуття

ГОЛОВНІ ПРІОРИТЕТИ ТА ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ ЛЮДИ. Це головна цінність нашої компанії. Ми пишаємося кожним своїм працівником та намагаємось зробити усе, щоб люди відчували турботу компанії. ЕКОЛОГІЯ. Ми живемо та працюємо у найкращій країні – Україні, тому вважаємо за священний обов‘язок зберегти красу та чистоту рідної землі для нащадків. НАДІЙНІСТЬ. У своїй роботі ми ніколи не підводили своїх партнерів, і нам приємно зазначити, що наші партнери відповідають нам взаємністю. РЕПУТАЦІЯ. Своєю діяльністю, своїми високими виробничими та фінансовими показниками, своїм відношенням до суспільства, до екології, до партнерів наша компанія завоювала гарну репутацію на ринку, і ми прикладаємо значних зусиль для того, щоб ім‘я «СВІТ ГНУТТЯ» було в одному рядку з лідерами українського бізнесу. ПРОФЕСІОНАЛІЗМ. Знання та досвід є ключовими на шляху до досягнення успіху у сучасних ринкових умовах. Саме професіонали складають основу, ту рухому силу, яка веде компанію по шляху до лідерських позицій. РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ. Однією з головних цілей нашої компанії є підвищення результативності бізнесу. ДОВІРА. Однією із складових успіху компанії є те, що тільки довіряючи одне одному є можливість впевнено вести відносини з інвесторами, партнерами, клієнтами. Сьогодні з упевненістю можемо заявити – КОМПАНІЇ «СВІТ ГНУТТЯ» МОЖНА ДОВІРЯТИ. ПАРТНЕРИ. Ми вдячні нашим клієнтам та партнерам за довіру, за те, що вони обрали нас, за їхню лояльність. РОБОТА В КОМАНДІ. Ми усвідомлюємо, що лише тісні виробничо-господарські зв‘язки дозволяють окремим підприємствам галузі не тільки виживати, але й розвиватися, а відчуття надійного плеча та усвідомлення своєї приналежності до великої команди професіоналів допомагають опановувати нові горизонти галузі.

gibka.com.ua   
   
   Продукты компании Webo

Портфолио

   
ОЛИВ ЛАЙН
   
5 канал
   
Суперсвет
   
Pereviznik
   
ВФ Групп
Продукты компании Webo

Продукты компании Webo

Webo CMS
Ведущий продукт компании. Предназначен для комплексного создания и управления web ресурсами. Содержит большой набор готовых модулей, покрывающих основные потребности большинства типов сайтов.
Webo NMaker
Nmaker - информационная система для теле и радио компаний, предназначенная для автоматизации процесса подготовки выпусков новостей.
Webo BN
Webo Banner network представляет собой баннерную систему с расширенными возможностями
Webo Eproject
Cистема управления проектами. Содержит функции системы управления персоналом и контролем за реализацией проектов.

Заказать сайт

Оформить заявку на бесплатную разработку коммерческого предложения

Копирайт
© Webo 2002-2021
info@webo.com.ua
165068590 Webo
+380(66) 704-0539;  +380(67) 505-1790;  +380(44) (+380 44) 206-32-33