Webo :.: Main page
rus по русски eng in english
Webo :.: Main page
Про компанію Портфоліо Продукти Замовлення Контакти
Інтернет консалтинг

Інтернет консалтинг

Інтернет консалтинг призначений для з'ясування аспектів поставленої задачі. Він передує реалізації будь-якого проекту в явному або неявному виді. Навіть, якщо створюється найпростіший сайт, замовник сам собі задає питання "ціль сайта", "що буде на ньому розміщене", "як краще інформувати відвідувачів" і т.д. Відповідаючи на подібні питання можна сформулювати досить чітке представлення про майбутній проект

Набір таких питань допомагає не тільки замовникові, але і дозволяє виконавцям одержувати необхідну інформацію для реалізації проектів на оптимальному рівні. 

Перед реалізацією будь-якого проекту необхідно точно знати його основні параметри, мету, аудиторію. Без цієї інформації проект може виявитися марною тратою часу. Інтернет консалтинг схожий на процес покупки машини - жоден покупець не буде купувати перший автомобіль, що трапиться, без попередньої його оцінки, вивчення інформації про вартість обслуговування, споживацьких якостей і т.д.

Методами Інтернет консалтинга є різні види збору й обробки інформації: від Інтернет лічильників, систем банеро-обміну, до аналітичної обробки публікацій про компанію.

Розробка проекту майбутнього сайту

Розробка будь-якого Інтернет сайта починається зі створення короткого опису майбутнього ресурсу. Цей процес є першим кроком у житті кожного Інтернет проекту і є невід'ємною частиною роботи усіх веб розроблювачів.

Розробка ефективних систем Інтернет комерції.

Важливий крок для майбутнього електронного магазина. Без виділення цільової аудиторії, визначення позиції ресурсу майбутній проект чекають нелегкі часи. Натомість, визначивши всі аспекти створюваного магазина можна домогтися високих результатів уже з перших місяців роботи сайта.

Інтернет-інтранет рішення

Створення розподілених систем документообігу, керування персоналом, віддалені закупівлі. Ось один з деяких прикладів Інтернет / Інтранет рішень. Вигода їхнього застосування пропорційна виваженості проектування.

Рекламні кампанії

Рекламні кампанії є необхідним етапом життя кожного Інтернет проекту. Навіть якщо це реєстрація в пошукових машинах або проведення широкомасштабної банерної реклами - завжди важливо оцінювати оптимальність витрат.

Аналіз існуючих проектів

Регулярний аналіз Інтернет проекту є запорукою успішного й ефективного розвитку проекту.

Терміни і ціни

Вартість наших послуг і продуктів.


Корпоративний сайт
Строки: 20 днів     Ціна: Від 9 000 грн
Іміджевий сайт
Строки: 20 днів     Ціна: Від 7 000 грн
Інформаційний ресурс
Строки: 20 днів     Ціна: Від 11 000 грн
Розважальний портал
Строки: 30 днів     Ціна: Від 15 000 грн
Електронний магазин
Строки: 20 днів     Ціна: Від 10 000 грн
Інше
Строки: -     Ціна: Від 100 грн / година
Продукти компанії Webo

Портфоліо

   
Svitmedia
   
ТелеКритика
   
Dolce Vita
   
Expert.ua (оновлений сайт)
   
5 канал
Заказать сайт

Оформити замовлення на створення безкоштовної комерційної пропозиції

Копирайт
© Webo 2002-2024
info@webo.com.ua
165068590 Webo
+380(66) 704-0539;  +380(67) 505-1790;  +380(44) (+380 44) 206-32-33