Webo :.: Main page
rus по русски eng in english
Webo :.: Main page
Послуги Портфоліо Продукти Замовлення Контакти
Партнери компанії

Партнери компанії

Fabrica STN Consultants
Компанія Fabrica працює на ринку Інтернет рішень уже  більш 5 років. За цей час була створено безліч першокласних сайтів, серед яких Інтернет магазин Matrix, одне з перших Інтернет-видань UAToday, газета "Діловий Тиждень"  і інші. Разом з "Фабрикою" ми створили: сайт українського представництва "Timberland", сайт готельному комплексові "Tanger" , інформаційно-пізнавальний ресурс "Immortality"  та сайт групи GreenJolly.

STN Consultants (Франція, Париж) є системним інтегратором. Перші проекти компанії були повязані з забезпеченням проведення перших online транзакцій по платіжних системах у Франції. Разом з компанією STN Consultants  ми працюємо над інтранет рішеннями, online сервісами та іншими проектами.
Jam Computers
Компанія Jam Computers є постачальником комп'ютерної техніки, мережного устаткування, видаткових матеріалів. Комп'ютери, використовувані нами в роботі, поставлені Jam Computers. Партнерство

Ми завжди зацікавлені у взаємовигідному співробітництві. Відкритість і довіра - основні наші принципи для партнерських відносин.
Клієнти компанії

Клієнти компанії - це наша гордість. На основі довгострокових відносин ми домоглися довіри у відомих компаній. Створюючи проекти для наших клієнтів, ми намагаємося підбирати оптимальні рішення, щоб у майбутньому наше співробітництво продовжувалося.


Продукти компанії Webo

Портфоліо

   
EKTA
   
"Радіо Київ"
   
Ua-Foto.com
   
Туристична інформаційна система для "СМГП"
   
Pereviznik
Заказать сайт

Оформити замовлення на створення безкоштовної комерційної пропозиції

Копирайт
© Webo 2002-2024
info@webo.com.ua
165068590 Webo
+380(66) 704-0539;  +380(67) 505-1790;  +380(44) (+380 44) 206-32-33